Zederma Shop

Bize Ulaşın

Zederma Shop
×
AHA BHA Serum Nedir?

AHA BHA serum nedir sorusu en çok sorulan sorulardan birisi. Bu serumların cilt sağlığına yapmış olduğu katkıları anlatarak soruya cevap vermiş oluruz. İnsanların cilt sağlığı için oluşturulan tedbirler sağlıklı ve özgüvenli bir yaşam için büyük gerekliliktir. Cilt sağlığını korumak ve cildi daha güzel göstermek için insanlar yıllardır araştırma içinde olmuştur. Bu tip araştırmalar ise insanları sağlıklı bir noktaya götürmüştür.
 
AHA serum (Alfa Hidroksi Asitler) olarak karşımıza gelirken, cilt sağlığını korumak adına bu serumun faydalarından söz etmek gerekir. Derinin adeta bakım görevi üstlenen serum, koruyucu ve yenileyici özelliği ile bu alanda güvenle kullanılan ürünler arasında yer almıştır. BHA (Beta Hidroksi Asitler), yine pürüzsüz sağlıklı ve canlı bir cilt yapısı için tercih edilmiş ve kullanım sonucunda insanlara çok önemli bir sağlık desteği sağlamıştır.

AHA BHA Serum Nasıl Kullanılır? 

AHA BHA serum nasıl kullanılır diyorsanız bu konuda size tavsiyelerimiz olacaktır. Kullanımı çok kolay olan bu serum sayesinde daha güzel ve canlı bir görünüm elde etmeniz söz konusu olacaktır. AHA, BHA serum kullanımı esnasında avcunuza yaklaşık olarak 4-5 damla damlatın ve yüzünüzün her tarafına dikkatlice sürün. Bu uygulamanın geceleri yapılması daha sağlıklı sonuç verecektir. Uygulamaya ve seruma alışma noktasında haftada ortalama olarak 3 kez bu uygulamayı yapın. Yakın zamanda cildinizde gözle görülür bir düzelmeyi görebilir ve sağlıklı sonucun ortaya çıkışını yakından görebilirsiniz. Zederma ürünleri sayesinde cilt bakımını daha sağlıklı koşullarda yapmak mümkün olur.
İçeriğinde bulunan malzemeler sebebiyle bu serum çeşitleri sağlığınızı tehdit etmeyen bir sonuç ortaya koyar. İnsan cildi için dost olan içerikler, kullanım fırsatları ile beraber gayet sağlıklı bir sonuç ortaya koyar. Masaj yaparak ortaya koymuş olduğunuz kullanım şartları bu serumun cilde yapmış olduğu katkıyı ortaya koyacaktır. Daha genç ve güzel görünmek isteyen çok sayıda insan bu tür serumları kullanıp önemli bir sağlık avantajına sahip olmuştur.

AHA BHA Serumun Cilde Faydası Nelerdir?

AHA, BHA serumun cilde faydası nelerdir dersek aslında bu konuda uzun bir fayda listesi ortaya çıkar. Ciltte bulunan ölü hücrelerin temizlenmesi ve sağlıklı hücrelerin yenilenmesi konusunda bu malzeme ve serum kullanımı çok iyi bir sonuç vermektedir. Serumun oluşumuna neden olan malzemeler cilt üzerinde çok etkilidir ve oldukça faydalı sonuçlar ortaya koyar. Kimyasal bir içerik olmasına rağmen bu serum çeşitleri doğru kullanıldığı zaman insan cildine ve sağlığına çok önemli katkılar yapar. Zederma ürün kataloğu içinde yer alan sağlıklı ürünler bu tür bir bakımın avantajlarını ortaya koymaktadır.
Her ciltte ölü hücreler ortaya çıkar ve bu hücreler sağlıklı bir görünümü engeller. Oysa AHA ve BHA serumlarını kullanmak suretiyle bu konuda gerekli tedbirleri almak söz konusu olur. Yaşlanmayı geciktiren ve güneş hasarına karşı koruyucu etkisini ortaya çıkaran bu serumlar, uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilen sağlıklı malzemeler arasında yer almaktadır. Ciltte oluşan aknelerin giderilmesinde veya koyu lekelerin giderilmesinde bu bahsi geçen serumların cilde çok önemli katkılarından söz etmek gerekir.

AHA BHA Sivilce Yapar mı? 

AHA BHA sivilce yapar mı çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. AHA BHA serumlar sivilce yapmaz ve bilakis sivilcelerin giderilmesinde kullanılır. Cilt sağlığı konusunda uzun ve kısa vadede çözüm bekleyen insanlar, kaliteli serum ve malzemeler sayesinde bekledikleri sonuca ulaşabilirler yan etki olarak bu serum çeşitlerinin sivilce yapmadığını bilmeli ve buna göre ürünleri kullanmalısınız. 
 

© 2023 Zederma Tüm Hakları Saklıdır.