Zederma Shop

Bize Ulaşın

Zederma Shop
×

Aydınlatıcı C vitamini Serumu, leke karsıtı etkisi yanı sıra cildinizin parlak ve saglıklı bir görünüm kazanmasını saglar. Cilt tonunu düzenler ve cildi aydınlatır. C vitamininin antioksidan özelligi sayesinde gün boyunca cildin maruz kaldıgı dıs etkenlere karsı korumaya yardımcı olur.
 

Arbutin ve Vitamin B3(Niasinamid) sayesinde cildin mat ve cansız görünümden kurtulmasına yardımcı olur. Homojen bir cilt görünümüne ve aydınlık bir tona kavusmanıza yardımcı olur.

Günlük temizligin ardından yüzünüze günde iki kez birkaç damla serumu emilene kadar uygulayın. Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir. Tavsiyemiz ürünü  gündüz kullanımda SPF 50 güneş koruyucu krem ile kullanmanız.

Aqua, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Niacinamide, PEG-12 Dimethicone, Alpha-Arbutin, Glycerin, Glycyrrhiza Glabra(Licorice) Root Extract, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Disodium EDTA.

Sipariş VerZederma Shop

C vitamin serum

C vitamini serum sağlıklı cildin korunmasında önemli bir rol oynar. Kollajen üretimini teşvik eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Sonuç olarak, yaklaşık bir hafta boyunca günde sadece tek bir C vitamini serum ile sağlıklı bir cilt görülebilir. C vitamini ayrıca iltihabı azaltarak ve vücudumuzun mikroorganizmalara karşı savunmasını artırarak hastalıkları önler. Ayrıca yüksek dozda C vitamini almak katarakt ve Kataraktogenez gibi göz hastalıklarını önleyerek göz sağlığımızı iyileştirir.

 

Yaklaşık bir hafta boyunca günde sadece tek bir C vitamini serumundan sonra inanılmaz sağlık yararları görülebilir. C vitamini kolajen üretimini teşvik eder ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca iltihabı azaltarak ve vücudumuzun mikroorganizmalara karşı savunmasını yükselterek hastalıkları önler. Ek olarak, son araştırmalar yüksek dozda C vitamini almanın vücudumuzun serbest radikallere karşı doğal savunmasını güçlendirdiğini gösteriyor. Bu, kalp hastalığı, kanser ve yaşlanma gibi yaygın hastalıklarla savaşmamıza yardımcı olur.

 

C vitamini serum, akne ve diğer cilt rahatsızlıklarını tedavi etmenin etkili bir yoludur. Topikal olarak kullanıldığında yara iyileşmesini ve göz sağlığını iyileştirmek, kollajen üretimini teşvik etmek, güç ve canlılığı arttırmak ve iltihabı azaltmak dahil olmak üzere birçok faydası vardır. Ayrıca, yüksek dozda C vitamini almak sağlıklı cildi destekler ve sağlıklı cilt bariyeri işlevini korur.

 

C vitamini önemli bir mikropreparasyondur ve sıklıkla intravenöz tedavide kullanılır. Tıbbi şırıngalar genellikle hastalara intravenöz olarak C vitamini uygulamak için kullanılır. Bu işlem daha az ısı üretir ve topikal bir preparat kullanmaktan daha az ağrılıdır. İlaç yapımında da yüksek dozda askorbik asit kullanılır; bu nedenle, tıp camiasında çok fazla arz var. Ayrıca 3-0 Ethyl Asocorbic asit, patates ve narenciye gibi çeşitli gıda kaynaklarında bulunan doğal olarak oluşan bir bileşiktir.

 

 

Yüz için c vitamini

 

C vitamini, insan vücudu ve cildi için gerekli olan yaygın bir vitamindir. Genel sağlığı destekler ve bir antioksidan görevi görür. C vitamini cilt için harikadır. Çünkü sağlıklı ve parlak bir cildi destekler. Ayrıca hasarlı cildi onarmaya yardımcı olur ve vücudun kolajen üretimini artırır. Bununla birlikte, C vitamini serumlarının kullanımıyla ilgili bazı endişeler vardır. Bazı insanların bunlara alerjisi vardır ve ereksiz olduklarına inanırlar. Bazıları çok fazla C vitamininin tehlikeli olabileceğini söylüyor. Kolajen üretimini arttırdığına veya kırışıklıkları ve yaşlanan cildi önlediğine dair bir kanıt yoktur. Ancak yüz için c vitamini serumu cilt serumları konusunda oldukça etkili sonuçlar alınabilecek ürünlerdir.

 

Yüz için C vitamini iyidir. Çünkü sağlıklı, parlak bir cildi destekler. Ayrıca hasarlı cildi onarmaya ve vücudun kolajen üretimini iyileştirmeye yardımcı olur. Topikal olarak uygulandığında cilt üzerinde yaşlanma karşıtı etkileri vardır. Bu, C vitamininin kolajen sentezini desteklemedeki ve ciltte sağlıklı, genç kolajen seviyelerini korumadaki rolü nedeniyle olur. C vitamininin topikal uygulaması ayrıca kuru, hasarlı ve güneşten yanmış cildi iyileştirmeye yardımcı olur. Ek olarak, bazı insanlar sivilce ve diğer zararlı cilt koşullarını tedavi etmek için C vitamini serumları kullanırlar.

 

C vitamini serumu nedir?

 

C vitamini serumu, cilt koşullarını tedavi etmek için yaygın olarak kullanılan bir tür topikal preparattır. Deri yoluyla C vitamini alımını içerir. C vitamini, yaygın hastalıkların başlangıcını azaltan bir antioksidandır. İnsan vücudundaki dokuların büyümesi ve onarımı için de hayati öneme sahiptir. Bunun dışında C vitamini gözlerimizi, dişlerimizi ve hayati organlarımızı ölümcül serbest radikallerden korur. İnsan vücudunda yapısal bir protein olan kolajen oluşumunda da önemlidir.

 

C vitamini, bağışıklık sistemi işlevi ve bağ dokusu oluşumu dahil olmak üzere birçok süreci desteklediği için insan vücudu için gereklidir. Bağ dokusu insan vücudunun büyük bir bölümünü oluşturur ve kemik ve kıkırdak gibi yapısal desteğin yanı sıra bağlar ve tendonlar gibi elastikiyeti içerir. Topikal olarak uygulandığında bu özellik, vücuttaki bağ dokusunun elastikiyetini arttırdığı için C vitaminini cilt için mükemmel kılar. Ek olarak, C vitamininin topikal uygulaması, vücuttaki hasarlı bağlar ve güneşten yanmış cilt gibi hasarlı dokuları onararak sağlıklı, parlak bir cildi destekler. Ayrıca genç görünen bir cilt için gerekli olan bu hasarlı dokulardaki kolajen üretimini de arttırır.

 

 

En iyi C vitamini serumu

 

En iyi c vitamini serumu hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü bu ürünler farklı cilt tipleri için çeşitli etkiler yaratırlar. En iyi C vitamini serumları, tüm cilt tiplerine uygun olan ve bütün cilt tiplerinde herhangi bir sorun ya da yan etki göstermeyen ürünlerdir.

© 2023 Zederma Tüm Hakları Saklıdır.