Zederma Shop

Bize Ulaşın

Zederma Shop
×

PENTAVITINR R ve Hyaluronik Asit içeren yoğun formüllü krem gün boyu bakım sağlar. Cildin nemlenmesine yardımcı olur. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Anında emilen hafif dokusu yağlı ve yapışkan his bırakmaz. İçerdiği deniz yosunu saye- sinde kadifemsi bir his oluşturur. Seramidler cilt bariyerinin güçlenmesini destekler. Cilt günden güne daha yumuşak, daha güzel bir görünüm kazanır. 

PARABEN, ALKOL VE PARFÜM İÇERMEZ.
DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR
 

El, yüz ve vücut kullanımına uygundur. Kuruyan, çatlayan tahriş olan, pul pul dökülen, günlük bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulan ciltlere uygulayabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar tarafından kullanılabilir.

Haricen kullanım içindir. Gözle direkt temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Aqua, Glycern, Cet earyl Alcohol, Glyceryl St earate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isononyl Isononanoate, Petrolatum, Saccharde Isomerate, Cyclopentasloxane, Pheno xyethanol, Dmethcone/Vnyl Dmethcone Crosspolymer, Dmethcone, PEG-100St earate, Panthenol, Allanton, Lecthn, Sodum Acrylates Copolymer, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetyl Palmtate, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Zea Mays Germ Ol, Trtcum Vulgare Germ Ol, Chamomlla Recutta Flo wer Extract, Caprylc/Caprc Trglycerde, Calendula Officnals Flo wer Extract, Macadama Ternfola Seed Ol, Smmondsa Chnenss Seed Ol, Sodum Hyaluronate, Sodum PC A, Er ythrtol, Carrageenan, Xanthan Gum, Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodum Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ceramde NP(Ceramde 3), Phy tosphngosne, Lmnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Ol, Hydrogenated Lecthn, Tetrasodum EDTA, Ethylhexylglycern, Sodum Ctrate, Ctrc Acd, Benzoc Acd, Sodum Hydroxde, Tocopherol, Panthenyl Tracetate, Sorbc Acd, Ascorbc Acd,Sodum Benzoate.

Sipariş VerZederma Shop

© 2023 Zederma Tüm Hakları Saklıdır.