Zederma Shop

Bize Ulaşın

Zederma Shop
×

Hyaluronik asit yüz serumu, yüksek miktarda su tutma kapasitesi sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nemin oluşumunda destek olur.
 

Cildinize yumuşak, nemli ve dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler sayesinde cildinize canlı ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.                              

Günlük temizliğin ardından yüzünüze günde iki kez birkaç damla serumu emilene kadar uygulayın. Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir.

Aqua, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Peg-12 Dimethicone, Parfum, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Oleate, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Phycocyanin.

Sipariş VerZederma Shop

Yoğun nemlendirici ( hyaluronik asit) serum

Yoğun nemlendirici serum, cilde nemi geri kazandırmaya yardımcı olan zengin dokulu bir sıvıdır. Yüz nemlendirici serumun doğru uygulanması cildin genel görünümünün yanı sıra sağlığını ve işlevselliğini de iyileştirebilir. Çevreye karşı koruyucu bir bariyer sağlar ve sıcaklık düzenleme ve terleme gibi önemli vücut fonksiyonlarını tutar. Doğru cilt bakımı önemlidir çünkü tüm vücudun sağlığını ve görünümünü etkiler.

 

Hyaluronik asit cilt hücrelerinin yapı taşıdır. Vücutta doğal olarak bulunur ve kolajen dahil olmak üzere bağ dokusuna yapısal destek sağlar. Kollajen, dış tabakası dermis de dahil olmak üzere cildin yapısal bileşenlerinin çoğunu oluşturur. Dermis, hyaluronik asit de dahil olmak üzere zengin bir besin kaynağı içerir. Hyaluronik asit eksikliği, görünür çizgiler ve kırışıklıklar ile kuru cilde yol açabilir. Bu nedenle hyaluronik asit, sağlıklı cildi korumak için cilt serumları arasında çok önemlidir.

 

 

Yüz nemlendirici serum

 

Yüz nemlendirici serum, cilt hücrelerine nemi geri kazandırmaya yardımcı olan hyaluronik asit içerir. Bugün piyasada bulunan birçok ürün bu nedenle hyaluronik asit içermektedir. Örneğin, bir yüz nemlendirici serum, güneşten veya hava koşullarından zarar görmüş cilt hücrelerine nemi geri kazandırmaya yardımcı olmak için hyaluronik asit içerebilir. Yüz nemlendirici serum ayrıca kimyasal peeling veya ağda tedavisi gördükten sonra hasarlı cilde nemi geri kazandırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cildi esnek tutar ve nemin tutulmasına yardımcı olarak göz çevresinde ince çizgilerin oluşmasını engeller.

 

Cilt bakım ürünlerinde kullanılan bileşenlerle ilgili doğru araştırma, minimum riskle optimum sonuçlar için hyaluronik asit serumu gibi yüz nemlendirici serum kullanırken olası sorunlardan kaçınmaya yardımcı olabilir. Hyaluronik asit serumu, cildin sağlığı ve görünümü üzerinde, kırışıklıkları ve ince çizgileri önleme, nemi geri kazandırma ve cildi esnek tutma dahil olmak üzere birçok olumlu etkisi olan mükemmel bir cilt bakım ürünüdür.

 

 

Hyaluronik asit serumu ne işe yarar?

 

Hyaluronik asit serumu ne işe yarar? Yoğun nemlendirici serum cildi esnek tutarak kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı da koruma sağlar. Bu onu yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünleri için mükemmel bir bileşen yapar çünkü yaşlandıkça yerçekiminin yüzünüzü çekmesinin neden olduğu yaşlanma belirtilerini önler. Yaşlanma, vücudumuzun zamanla kolajen ve elastin kaybetmesine neden olarak ciltte sarkma ve kırışıklıklara neden olur. Hyaluronik asit içeren yüz nemlendirici serum, dermiste kolajen ve elastin seviyelerini yüksek tutmaya yardımcı olduğu için bunu önlemeye yardımcı olur. Bu, genç görünümünüzü korumanıza yardımcı olurken aynı zamanda yaşlandıkça yüzünüzde kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşmasını engeller.

 

Bazı kişilerin hyaluronik aside alerjisi olabilir, bu nedenle bu bileşeni içeren cilt bakım ürünleri için alışveriş yaparken içerik listelerini okumak önemlidir. Bazı insanların belirli bitkilere veya hayvanlara alerjisi vardır, bu nedenle alerjileri alerji testi sonuçlarında görünmeyebilir. Hyaluronik asit içeren bir ürünü önce kolunuzda veya sırtınızda yama testi yapmadan yüzünüze uygularsanız, belirtiler kırmızı, tahriş olmuş cilt veya kızarıklık içerebilir. Bu bileşene veya kullandığınız cilt bakım ürünlerindeki diğer bileşenlere alerjiniz varsa, bunları kullanırken yüzünüzde kızarıklık veya kurdeşen gibi alerjik reaksiyon belirtileri fark ederseniz, hyaluronik asit içeren ürünleri kullanmadan önce bir doktora danışmalısınız.

 

Çok fazla hyaluronik asit, fazla bol veya yanlış uygularsanız dokularda şişme veya sıvı birikmesi gibi yan etkilere de neden olabilir. Bu, aşırı miktarda uygulanırsa veya bu ürünlerin zaman içinde tekrar tekrar kullanılmasından sonra aşırı şişlik, sıvı birikmesi veya kalıcı olarak renk değişikliği gibi belirtiler yüzünüzde ortaya çıkmaya başladığında uygulamayı bırakmazsanız kalıcı hasara yol açabilir. Cildiniz üzerinde olumlu etkileri olmasını istiyorsanız, bu ürünleri dikkatli bir şekilde ve yalnızca ürün etiketinde belirtildiği şekilde uygulamalısınız. Ayrıca nemlendirici serum kullanımı öncesinde yüz temizleme jeli ile temiz bir yüz elde etmeniz oldukça faydalıdır.

Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik Asit; cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olan önemli bir bileşendir. Hyaluronik asidin cildinize bir zararı bulunmamaktadır.

Hyaluronik Asit Serum Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik asit serumun temel faydası; vücudunuzun kaybettiği nemi kazanmasına yarar sağlamaktır. Bu sayede cildinizde yaşlanma karşıtı bir etki oluşturur. Kırışıklarınıza uzun vadede iyi gelir. Ayrıca sivilce gibi lekelerin oluşumunu engeller.

© 2023 Zederma Tüm Hakları Saklıdır.